•  
  •  
  •  

ESTETICKÁ STOMATOLÓGIA SNINANaším cieľom je ponúknuť Vám čo najkvalitnejšiu a najefektívnejšiu ortodontickú liečbu ❥

Zaisťujeme komplexnú liečbu všetkých typov ortodontických anomálií, chýb v postavení zubov, zubných oblúkov a čeľustí. Naša prax dlhoročnú tradíciu a je vybavená najmodernejším vybavením. Disponujeme tiež laboratóriom a RTG prístrojom.

 

Krok 1 – návšteva u nás – konzultácia s ortodontistom
 

Pri prvej návšteve u nás zhodnotíme stav vašich zubov a ďasien, preveríme vaše čeľuste a profil tváre. Bude sa venovať aj myofunkčnej problematike – vzťahu medzi funkciou a polohou jazyka, pery a spôsobom dýchania, prehĺtaní atď. a tvarom vašich zubov a celého zubného oblúka a budeme starostlivo sledovať vašu mimiku a myofunkčné návyky. Po zhodnotení vám oznámime, či odporúčame ortodontickú liečbu av prípade, že áno, dáme vám všetky informácie o pravdepodobnej dobe liečby a času, kedy je vhodné s ňou začať.

Krok 2 – vyšetrenie a odtlačok chrupu
 

Disponujeme pracoviskom s tzv. panoramatickým röntgenom. Pripravíme röntgen vašej hlavy v oblasti čeľustí, na tomto röntgene budú všetky vaše zuby vrátane ich koreňov a aj tie založené, zatiaľ neprerezané (najmä u malých detí). Ďalej si pripravíme sadrový model odtlačku vášho chrupu.

Oboje nám potom umožní starostlivé štúdium vášho chrupu a odporúčania najlepšej liečby.

Krok 3 – liečba
 

Teraz už môžeme začať vlastnú liečbu, ktorá povedie k vášmu perfektnému úsmevu :)