•  
  •  
  •  

Bielenie zubov

Krásny úsmev je kľúčom k zdravému sebavedomiu. Naša klinika v Snine ponúka profesionálne služby bielenia zubov. Špecialisti kliniky používajú moderné techniky, ktoré zaručujú bezpečnosť a účinnosť postupu. 

Dôvody, kvôli ktorým sa mení farba zubov

Prvá vrstva, ktorú vidíme, je sklovina. Dentín je umiestnený pod ním a jeho prirodzená farba je žltá. Odtieň skloviny preto závisí od jeho priehľadnosti, ale nebude čisto biely.

Na farbu skloviny majú vplyv rôzne faktory: dedičnosť, životný štýl a preferencie jedla. Napríklad fajčiari majú tmavšiu farbu zubov ako nefajčiari. Milovníci vína, kávy a silného čaju sa tiež nemôžu pochváliť belostným úsmevom. To je spôsobené obsiahnutými farbivami v nápojoch.

Sklovina je tiež ničená pôsobením kyselín v procese stravovania. Najrýchlejšie to postupuje medzi milovníkmi sladkostí. Fanúšikovia Pepsi a Coca-Coly by mali vedieť, že ich obľúbené nápoje sú tie najlepšie rozpúšťadlá zubnej skloviny.

Ako vidíte, na farbu zubov má vplyv niekoľko faktorov. Ale to nie je vôbec rozsudok. Vy sa však môžete stať vlastníkom nádherného belostného úsmevu. Naša zubná klinika v Snine ponúka rôzne metódy bielenia zubov. Odborníci kliniky vám poradia a vyberú najlepšiu metódu bielenia.

Prvý mýtus: po bielení sa sklovina začína kaziť

Moderné zostavy nemajú negatívny vplyv na stav zubnej skloviny. Naopak, postup vykonávaný pod dohľadom odborníka, môže sklovinu len posilniť. Taktiež aplikácia fluoridačného činidla po bielení minimalizuje citlivosť.

Druhý mýtus: výsledok po procedúre nevydrží dlho

V tomto prípade ale zohráva dôležitú úlohu správna a dôsledná ústna hygiena. Rozumný prístup k starostlivosti po bielení vám umožní užívať si vynikajúce výsledky po dobu najmenej jedného roka.

Mýtus tretí: je to príliš drahé

Bielenie zubov stojí veľa, to je fakt. Ale dôvera vo váš úsmev mení kvalitu života k lepšiemu. Zdravé biele zuby sú indikátorom starostlivosti o seba. Spolu so starostlivosťou o nechty, vlasy a štýlovou šatníkovou skriňou. Súčasne však bielenie nie je nutné vykonávať každý mesiac. Pokiaľ to porovnáme s inými formami starostlivosti, náklady sú plne v súlade s kvalitou a trvanlivosťou výsledku.

Sme tu pre vás s vlastným príbehom, ONLINE REZERVÁCIA

Adresa

SNP 2730/92
069 01 Snina

Kontakt

+421 944 301 760
info@sinajdent.sk